niedziela, 26 czerwca 2011

Zmiany

Witajcie! Nasz blog rozwija się całkiem dobrze. Po liczniku odwiedzin widzę, że są we Wrocławiu osoby zainteresowane tematyką kanałów. Jeśli chcecie wyrazić swoją opinię na temat bloga lub naszych akcji, komentujcie. Będziemy także wdzięczni za wszelkie informacje dotyczące kanalizacji, choć te lepiej piszcie w księdze gości-jest to po prostu wygodniejsze. Jeśli zaś znajdzie ktoś zainteresowany uczestnictwem w akcjach, proszę o kontakt przez e-mail lub gg podane na stronie "O nas"
Teraz nieco o zmianach. Jak zapewne zauważyliście, jest nowe logo. Dopóki nie stworzę lepszego, jest to pierwsze oficjalne logo naszej grupy. Niektóre posty przeszły mały lifting-zostały dodane nowe zdjęcia do postu o 140-leciu MPWiK i o wrocławskich burzowcach oraz zostały poprawione literówki. Zmienił się także system tagów-wyrzuciłem te, które były wg. mnie bezużyteczne i zastąpiłem to bardziej sensownym podziałem, choć nie jest to jeszcze wersja ostateczna. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i porady, szczególnie od doświadczonych blogerów.
Do zobaczenia!
Strielok

2 komentarze:

 1. Witam!
  Twoja pasja Kolego jest czymś oryginalnym. Nie robisz nikomu krzywdy. Ci, którzy Tobie mówią: "Jak możesz chodzić po kanałach?", zazdroszczą Ci zadowolenia z życia. Poza tym im pewnie nie brak empatii, więc zastanawiają się jak to jest zejść samotnie do ciemnego kanału. Wiem jedno! Ja, oraz oni nie zdobylibyśmy się na odwagę, aby zejść tam samodzielnie, tak, jak zauważyłem, że Tobie się niejednokrotnie zdarza. Właśnie dlatego się dowartościowują krytyką. Owszem też kiedyś z kumplami wchodziłem do kanałów, ale była to architektura ówczesna betonowa, w dodatku nieprzełazowa:/ Pytanie brzmi: Skąd zdobyć mapy np. toruńskiej kanalizacji? Pytam, gdyż sam bym poszukał kompana, by zejść do jakiegoś starego kolektora.
  Tak abstrahując, gdyby nie Ty, to nawet nie śniłoby mi się, iż istnieje tak pięknie zachowana zabytkowa kanalizacja.
  Piękne hobby!
  Jarek Szulczewski
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. wyślij do mnie maila, postaram się coś znaleźć w necie.

  OdpowiedzUsuń