środa, 15 kwietnia 2015

Remont burzowca Trzebnickiego

Witam. Już dawno nic nie pisaliśmy na blogu, nie znaczy to jednak że zakończyliśmy działalność. Po prostu nieco zmieniamy jej profil. Mianowicie, znacząco ograniczymy ilość nielegalnych wejść na terenie Wrocławia. Stan infrastruktury oraz słaba jej dostępność sprawiają, że takie wejścia robią się coraz bardziej niebezpieczne. Oczywiście nadal będziemy kontynuowali zwiedzanie kanalizacji Łodzi i Warszawy-tam stan techniczny sieci kanalizacyjnej jest dużo lepszy. We Wrocławiu natomiast skupimy się na wejściach legalny, w trakcie napraw i remontów sieci. Wczoraj uzyskaliśmy pozwolenie na dokumentację fotograficzną prac przy remoncie syfonu burzowca Trzebnickiego. Remont ten będzie przeprowadzony poprzez wprowadzenie do syfonu rur Hobas.

Widok placu budowy
Ponadto przyjrzeliśmy się nowemu wylotowi burzowca Trzebnickiego. Ogólna długość kanału zwiększyła się, więc po zakończeniu plac budowlanych na pewno się do niego wybierzemy

Nowy wylot burzowca
Coś ciekawego szykuje się także na dalszym biegu kolektora Północnego. Jeszcze dzisiaj wybiorę się sprawdzić co się dzieje, tak więc spodziewajcie się kolejnego newsa wieczorem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz