niedziela, 29 stycznia 2012

Wyprawa z nowym rekrutem do Przelewu Płd.

Witam. Niedawno odbyła się wyprawa sprawdzająca nowego rekruta WGK. Tradycyjnie poszliśmy do Przelewu Płd. Przelew południowy zrobił na nim ogromne wrażenie. Przy okazji wykonaliśmy kilka zdjęć techniką penetratorów.

Zdjęcia wyszły świetnie, a nowy rekrut z wielkim zapałem zanurzył się w świat pod naszymi stopami.


Przy okazji, w ramach trwającej obecnie "Profesjonalizacji WGK" przetestowaliśmy działanie w sprzęcie i umundurowaniu MPWiK Wrocław.


Na koniec mały bonus, na który zapewne większość czytelników czekała z niecierpliwością-zdjęcie z Nowego Kolektora Południowego! Byłem tam, zobaczyłem i przeżyłem:) Wpis pojawi się niedługo, ale ponieważ mam gigantyczną ilość materiału fotograficznego, muszę znaleźć trochę wolnego czasu aby opublikować relację na blogu. Obiecuję, że zrobię to w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Do zobaczenia!

1 komentarz:

  1. zdjecia bardzo dobre. Szczegolnie ostatnie. Czekam na relacje z Kolektora Poludniowego.

    Mam sugestie- Panska domena- strona, domeny ktore sa goszczone na wspolnych stronach takich jak blogspot, moga bys zamkniete w kazdej chwili przez firme ktora taka domene posiada, w tym przypadku to google. mam Pan ciekawy blog, indywidualny, wlasna domena dala by Panu wiekszy potencjal i mozliwosci kontroli.

    OdpowiedzUsuń